Regionalne Forum Przedsiębiorców w Radomiu. "Jak być przedsiębiorczym w przedsiębiorstwie?"

Maciej Piwowarczuk; Zdjęcia: Piotr Wolski; Dźwięk: Marcin Tynkowski
07.05.2015 17:12

W jaki sposób osiągnąć sukces w biznesie? Czym są innowacje w poszczególnych branżach? Gdzie szukać finansowania bardziej ryzykownych projektów? O tym dyskutowali uczestnicy Regionalnego Forum Przedsiębiorców, które odbyło się 5 maja w Radomiu. To już trzecia edycja spotkań z przedstawicielami lokalnych firm, która w tym roku odbywa się pod hasłem 'Jak być przedsiębiorczym w przedsiębiorstwie? W poszukiwaniu motorów wzrostu.'

W spotkaniu, zorganizowanym przez firmę doradczą EY oraz PKO Bank Polski, uczestniczyło blisko 90 lokalnych przedsiębiorców. O wyzwaniach, z jakimi muszą mierzyć się firmy prowadzące działalność w Radomiu dyskutowali: Krzysztof Pawiński, Prezes Grupy Maspex Wadowice, Konrad Grzeszczyk, współzałożyciel radomskiej firmy Sorter, Bartłomiej Smolarek, Partner w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY oraz Jakub Papierski, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego. Panel dyskusyjny poprzedziła prezentacja Jana Krzysztofa Bieleckiego, Przewodniczącego Programu EY Przedsiębiorca Roku dotycząca polskiej przedsiębiorczości z perspektywy przemian polskiej gospodarki.


Sprawdź, kiedy odbędą się kolejne spotkania w ramach Regionalnego Forum Przedsiębiorców


Trwa 13. edycja międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, który wyróżnia wiodących twórców firm umożliwiając nawiązanie wartościowych relacji biznesowych. Do konkursu można zgłaszać się bezpłatnie w trzech kategoriach - Produkcja i Usługi, Nowe Technologie/Innowacyjność oraz Nowy Biznes. Oceny kandydatur dokonuje niezależne od EY Jury pod przewodnictwem Ambasadora Jerzego Koźmińskiego, wybitnego ekonomisty, Prezesa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca 2015 r. poprzez formularz na stronie przedsiebiorcaroku.pl

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka