Szef klubu PO ostrzega prokuratorów i agentów CBA: "Wobec tych, którzy wpisują się w polityczne działanie nie będzie żadnej litości"

Justyna Dobrosz-Oracz; Zdjęcia: Miłosz Więckowski; Montaż: Paweł Gil
22.11.2016 17:49

Przewodniczący klubu PO jest przekonany, że władza poluje na samorządowców Platformy. Broni prezydent Łodzi Hannę Zdanowską. W dziesiątym odcinku programu 'I kto tu rządzi?' Sławomir Neumann wprost zwrócił się do śledczych i funkcjonariuszy CBA.
'Jeżeli sąd oceni, że to były zarzuty wyssane z palca to niech wszyscy, ci prokuratorzy, którzy takie rzeczy podpisują niech pamiętają, że my będziemy ich pamiętać z imienia i nazwiska. Za trzy lata władza PiS-u się skończy i ci ludzie mogą odpowiedzieć. Także karnie. Jeżeli będzie tak, że udowodni się niektórym, że pracowali na polityczne zlecenie i niszczyli przeciwników to nie będzie żadnej litości. I nie będzie tłumaczeniem to, że taki był rozkaz PiS-u' - mówił jeden z liderów PO. I kontynuował - Będziemy do każdego podchodzić indywidualnie do każdego, który podpisują decyzje, także decyzje o ekshumacjach wbrew rodzinom. Do tych ludzi też będziemy szli'.
Sławomir Neumann zapowiedział, że jeśli jego ugrupowanie wróci do władzy podwyższy wiek emerytalny. Dlaczego PO nie ma asa w rękawie, jeżeli chodzi o program? Od jakiej tezy się odżegnywał, choć kiedyś lansowała ją Platforma? I czy poprze legalizację medycznej marihuany? Zobacz program.

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka