http://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://bi.gazeta.pl/im/6/6164/m6164086.gif/i/obrazki/google_search/google.gif

Londyn: Polacy ranni w nocnej bójce

ga
2012-05-25, ostatnia aktualizacja 2008-05-25 10:33

Dwaj Polacy zostali ranni w nocnej bójce z użyciem noży w londyńskiej dzielnicy Neasden. Najprawdopodobniej grupa pięciu Anglików wdała się w przepychanki z dwoma Polakami - napisał na Alert 24 'Bogdan - driver'. Jak ustaliliśmy nikt nie zginął. Dwaj Polacy odnieśli "nieznaczne obrażenia" - informuje polski konsulat w Londynie.

Londyn
Fot. Rafa3 Mielnik / AG
Londyn
Na razie nieznane są szczegóły incydentu. Nie wiadomo też, czy na pewno brali w nim udział Anglicy. Jak informuje londyńska policja, która prowadzi postępowanie w tej sprawie zamieszani są także Litwini. Na razie nie można wykluczyć, że była to bójka między emigrantami. Według nieoficjalnych informacji, policja zatrzymała jednego z napastników.

Do incydentu doszło o trzeciej w nocy naszego czasu, na handlowej ulicy w Neasden - dzielnicy w północno-zachodnim Londynie, licznie zamieszkałej przez Polaków. Znajdują się tam między innymi dwa polskie sklepy, oraz kilka klubów nocnych.

Źródło: Alert24.pl
  • 53 komentarze
  • Drukuj
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Kolekcje i dodatki w "Gazecie Wyborczej"

W poniedziałek z ''Gazetą'':