http://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://bi.gazeta.pl/im/6/6164/m6164086.gif/i/obrazki/google_search/google.gif

Był happening z penisem, teraz będzie debata

Mac, Gdańsk
2009-09-17, ostatnia aktualizacja 2009-09-16 19:44

Michał Rachoń, działacz sopockiego PiS, ma zorganizować pięć debat eksperckich o stosunkach polsko-rosyjskich w XX wieku.

Michał Rachoń w przebraniu
fot. Krzysztof Katka
Michał Rachoń w przebraniu
1 września, podczas wizyty premiera Rosji w Sopocie, przebrany za penisa Rachoń wykrzykiwał: "Putin morderca!". - Chciałem pokazać, że ta wizyta była niestosowna po tym, jak rządowe agendy rosyjskie przeprowadziły propagandowy ostrzał artyleryjski Polaków i naszej historii - tłumaczył "Gazecie" Rachoń. Akcję skrytykowała szefowa sopockiego PiS Aleksandra Jankowska. Stwierdziła, że był to "idiotyczny wybryk". Jak się dowiedzieliśmy, to ona postanowiła, że Rachoń ma zorganizować cykl debat. - To najważniejszy projekt, do którego zobowiązała mnie partia - ocenia ukarany. Pierwszą debatę chce zorganizować pod koniec października. Zapewnia, że wezmą w niej udział znani eksperci od stosunków polsko-rosyjskich.

Źródło: Gazeta Wyborcza
  • 8 komentarzy
  • Drukuj
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    6 głosów

Kolekcje i dodatki w "Gazecie Wyborczej"

W poniedziałek z ''Gazetą'':