"24 minuty" będą emitowane w soboty o godz. 21.15 - podaje portal WirtualneMedia. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć 5 marca. Nie wiadomo, jaką formułę będzie miał program, dziennikarzom nie udało się też skontaktować z samym Skowrońskim.

"24 minuty" zastąpią dotychczasowe pasmo "Info newsroom" prowadzone przez Jerzego Kisielewskiego, syna Stefana Kisielewskiego, członka kapituły Nagrody Kisiela, byłego prezesa Centrum Monitoringu Wolności Prasy i byłego członka komitetu honorowego poparcia kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego.

W zeszłym miesiącu Kisielewski zaprotestował przeciwko nominowaniu przez tygodnik "Wprost" do Nagrody Kisiela m.in. Marka Falenty, oskarżonego w aferze podsłuchowej, Michała Lisieckiego, wydawcy "Wprost", czy Tomasza Wróblewskiego, naczelnego tygodnika. - Te kandydatury to jakaś błazenada i ponury żart, to prosta droga do skompromitowania idei Nagrody Kisiela, a niektóre z tych nazwisk są po prostu znieważające dla dobrego imienia mojego ojca - mówił "Wyborczej".
Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej