Lider narodowców o tęczy: spłonął symbol zarazy

wkk
11.11.2013 21:11
A A A Drukuj
Marsz niepodległości zakończyły się wystąpieniami narodowców na Agrykoli. Jako ostatni przemawiał Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego. Były tam tysiące ludzi z polskimi, węgierskimi, słowackimi flagami. Było widać krzyże celtyckie - symbole ruchu skinheads.
Robert Winnicki: - Mówię do wszystkich członków straży Marszu Niepodległości: jesteście Polsce potrzebni. Rozwijajcie się. Oby tak dalej! Na straż Marszu Niepodległości rękę podnosi tylko lewak. Żaden prawy Polak tego nie zrobi.

Na pl. Zbawiciela spłonęła tęcza. Takich aktów nie popieram, nie wiem, kto za tym stał. Ale trzeba jasno powiedzieć: spłonął symbol zarazy. Ten symbol to wielkie zagrożenia dla Polski, to symbol rewolucji lewackiej.

Przeprowadźmy rewolucję narodową! Nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Precz z brukselskim socjalizmem! Komunista Barroso stoi na czele Komisji Europejskiej. Catherine Ashton, była członkini partii komunistycznej, kieruje europejską dyplomacją.

Tłum: - Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę.

Winnicki: - Żeby rewolucja była skuteczna, musimy ten marsz kontynuować. Musimy zacząć od siebie. Musimy sobie postawić zadanie: odzyskać Polskę, odzyskać Europę. Chcemy stworzyć nowy typ Polaka: zaangażowanego, zorganizowanego, takiego, który ma poukładane w głowie. Człowieka, który się nie boi, twardo stoi na stanowisku narodowym.

Nie można być dobrym Polakiem, narodowcem, bez respektowania tysiącletniej chrześcijańskiej tradycji Polski.

Tłum: - Bóg, honor, ojczyzna.

Do spalenia tęczy odniósł się również warszawski poseł PiS Bartosz Kownacki na swoim profilu na Facebooku, co uchwyciła dziennikarka Polsat News Agnieszka Gozdyra. Kownacki to z wykształcenia prawnik studiował też podyplomowo prawo kanoniczne na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

A tak podpalenie tęczy relacjonowała TV Trwam: - Płonąca tęcza, symbol różnego rodzaju związków... To symbol, że Ci ludzie nie godzą się na zachwianie fundamentów polskiej rodziny, że chcą zdrowej polskiej rodziny, normalnego związku mężczyzny i kobiety...

Zobacz także
Komentarze (45)
Zaloguj się
 • mortimer21

  Oceniono 95 razy 49

  Pobłażajcie im dalej, panie i panowie politycy. Klepcie po główkach, nazywajcie patriotami, i ignorujcie. Zobaczymy, co zrobią za rok czy dwa. Może kogoś zabiją, a Winnicki wtedy powie, że on nie pochwala, ale to był lewak.

 • makoshika

  Oceniono 93 razy 39

  Jak stodoła w Jedwabnem?

  Czy ktoś widząc dzisiaj tę katolicko-narodową hołotę atakującą Przychodnię i Syrenę, może mieć wątpliwości, że ideologiczni przodkowie Winnickiego nie byli zdolni do spalenia w stodole kobiet i dzieci? Przecież dla nich to jak chleb z masłem.

 • mike1969

  Oceniono 47 razy 33

  Jak rozpoznać "prawdziwego Polaka"? Jeżeli kocha zmarłych i pogardza żywymi, to musi być zwolennikiem prawicy lub z prawicy ! To całkiem proste...

 • mamuska-z-jajami

  Oceniono 69 razy 31

  Mam nadzieje,ze za rok NOP i inne krypto-gejowskie organizacje narodowcow zostana calkowicie zdelegalizowane.

 • refleksyjny

  Oceniono 48 razy 30

  Co za wymóżdżone bydło. I gdzie mają Boga, gdzie honor?
  Co na to te różne dziwisze co się dziwią?
  Co na to te kaczki dziwaczki?
  NIC.
  Dalej szczują to bezmózgie bydło na Polaków.

 • i_am_keyser_soze

  Oceniono 36 razy 30

  Ciekawe co muszą narodowcy wykręcić żebyśmy przestali udawać że nie zauważamy?

 • saint_just

  Oceniono 48 razy 28

  Oj tam, niech nie pi.....lą ,że oni tacy przystojni i groźni, Niejaki Adolf Schicklgruber też zaczynał od palenia książek, potem ludzi , ale skończył w dziurze, 10 m pod ziemią we własnych , niewentylowanych wyziewach i odchodach z cyjankiem w przełyku.

  Ale się chyba jednak zgalopowałem - gdzież tam słowiańskiemu gołodupcowi Winnickiemu do Schicklgrubera-Hiltera...

  Koń by się uśmiał...

 • mackowaci2010

  Oceniono 49 razy 27

  Skąd tyle w katoliku złości do bajki o Noem?

 • geraltus

  Oceniono 37 razy 25

  Gdzie tu Bog, gdzie honor? A Ojczyzna? Przeciez tym glombom o zadny Ojczyzne nie chodzilo - tylko o zadyme, bo prymaty tak maja, ze jak cos im sie uda bez sensu rozpieprzyc, to potem stoja dookola i szczerza sie do siebie, durnowato rechoczac. O nic wiecej tym na dole nie chodzi. Natomiast tym, ktorzy tym steruja, to i owszem. I tego nalezy sie bac, i z tym nalezy walczyc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX