http://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://bi.gazeta.pl/im/6/6164/m6164086.gif/i/obrazki/google_search/google.gif

Ulica Lecha Kaczyńskiego w Kielcach

mon
2010-04-13, ostatnia aktualizacja 2010-04-13 20:24

Planowany łącznik ul. Warszawskiej i placu św. Wojciecha ma nosić imię zmarłego tragicznie prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Nad projektem takiej uchwały radni będą głosowali na najbliższej sesji.

Wybraliśmy go, bo nie ma nazwy, a nie chcieliśmy zmieniać nazwy już istniejącej ulicy. Poza tym nta nowa droga znajduje się w samym centrum i prowadzić będzie do najstarszej w mieście świątyni - mówi prezydent Wojciech Lubawski.

Przetarg na budowę ulicy miał być rozstrzygnięty pod koniec maja, ale okazało się, że jedyna zgłoszona oferta Zakładu Instalacji Sanitarnej jest wyższa od kwoty, którą zamierzało na tę inwestycję przeznaczyć miasto. Na najbliższej sesji Miejski Zarząd Dróg zamierza wnioskować o zwiększenie budżetu na ten cel.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce
  • Drukuj
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    19 głosów

Policjanci chorują nam na potęgę

MSWiA przyznaje, że w okresie absencji chorobowej "podejmowana jest praca zarobkowa". Nikt tego jednak nie może sprawdzić

Dlaczego władza milczy?

Ultraprawicowe podziemie rośnie z roku na rok. Ataków jest coraz więcej i są coraz lepiej zorganizowane. A władza w najlepszym razie przysyła policjantów - pisze Jacek Żakowski