winieta
Dostęp do wiarygodnych treści

W erze fake newsów i alternatywnych prawd wiarygodne treści nabierają kluczowego znaczenia. Dzięki prenumeracie cyfrowej Wyborczej, Ty i Twoi pracownicy będziecie zawsze dobrze poinformowani.

Porozmawiaj o ofercie
Prenumerata cyfrowa Wyborczej dla firm i instytucji

Dzisiejszy świat to era, w której najważniejsze są informacje. Wiarygodne, rzetelne i sprawdzone. Bez fake newsów, alternatywnych prawd i upiększeń.

Zapewnimy Tobie i Twoim pracownikom dostęp do najważniejszych informacji, artykułów i raportów z Twojej branży, regionu, kraju i ze świata.

img

Poznaj nasze pakiety prenumeraty cyfrowej dla firm i instytucji

img

Zainteresował Cię któryś z naszych pakietów? A może chciałbyś ułożyć własny?
Zamów kontakt i zapytaj o indywidualną ofertę dla Twojej firmy, organizacji lub instytucji.

Porozmawiaj o ofercie

Co mówią o nas klienci?

  • Korzystanie z prenumeraty Wyborczej traktuję jako jeden z najlepszych benefitów, które oferuje swoim pracownikom. Prenumerata gwarantuje dostęp do bieżących informacji i umożliwia wgląd w komentarze znanych i cenionych nazwisk. Nie tylko odnośnie kultury, ale i ogólnej sytuacji społeczno-politycznej w kraju i za granicą.

    Good Taste Production

  • W tym roku po raz pierwszy Festiwal Malta skorzystał z wyjątkowej prenumeraty cyfrowej „Wyborczej” z pakietem „Wyborcza Premium” w postaci drukowanego vouchera. Oferta dopasowała się do naszych potrzeb i wartości. Dzięki temu mogliśmy dostarczyć gościom, artystom i uczestnikom bezpłatny dostęp do recenzji, zapowiedzi i relacji z Festiwalu i całego obszaru kultury.

    Fundacja Malta

3 powody do zakupu prenumeraty cyfrowej dla firmy lub instytucji

Wiarygodność i różnorodność

Prenumerata cyfrowa Wyborczej to nielimitowany dostęp do płatnych treści Wyborczej i Wysokich Obcasów. Wiarygodne, rzetelne i różnorodne treści pisane przez dziennikarzy z krwi i kości, a nie algorytmy, zapewnią Twoim pracownikom solidną podstawę do rozwoju osobistego i zawodowego.

Ekskluzywne treści

„Gazeta Wyborcza” jest członkiem Leading European Newspaper Alliance (LENA). Dzięki temu gwarantujemy Tobie i Twoim pracownikom ekskluzywny dostęp do wybranych wiarygodnych
i sprawdzonych treści pisanych przez najlepszych
dziennikarzy w Europie.

Oszczędność czasu

Wiemy, że Ty i Twoi pracownicy nie macie czasu, by czytać wszystko, o czym piszemy. Dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę newsletterów tematycznych. W ich ramach dostarczymy Wam regularną porcję najciekawszych artykułów z interesującej Was tematyki. Zobacz pełną listę naszych newsletterów.

Wypróbuj prenumeratę dla firm i instytucji przed zakupem.
Zamów Twój bezpłatny 14-dniowy dostęp próbny i przekonaj się, że warto zostać z nami na dłużej.

Zamów dostęp próbny