winieta
Prenumerata cyfrowa dla biznesu i instytucji

Prenumerata cyfrowa „Wyborczej” to dostęp do wiarygodnych treści z Polski i ze świata. To również elastyczne narzędzie, które dopasujemy, by pomóc w realizacji celów Twojej firmy lub instytucji. Sprawdź naszą ofertę poniżej.

Oferta prenumeraty cyfrowej dla Twojej firmy lub instytucji
  img

  Prenumerata cyfrowa dla marketingu i sprzedaży

  Podaruj prenumeratę cyfrową Twoim klientom. Niezależnie, czy realizujesz działania wizerunkowe, sprzedażowe, czy lojalnościowe, upominek w postaci prenumeraty to sprawdzony pomysł, by zwiększyć ich efektywność. Sprawdź, jak możesz go wykorzystać w Twojej firmie.

  Dowiedz się więcej
  img

  Dostęp do wiarygodnych treści

  W erze fake newsów i alternatywnych prawd wiarygodne treści nabierają kluczowego znaczenia. Dzięki naszej prenumeracie Ty i Twoi pracownicy będziecie zawsze dobrze poinformowani.

  Dowiedz się więcej
  img

  Prenumerata cyfrowa dla HR

  Prenumerata cyfrowa „Human+” to źródło wiedzy i inspiracji dla branży HR, dzięki którym stworzysz skuteczne działania Employer Branding.

  Dowiedz się więcej
  img

  Współpraca handlowa

  Razem znaczy więcej. Więcej możliwości, więcej rozwiązań, więcej korzyści. Poznaj naszą ofertę współpracy biznesowej i zobacz, jak możemy sobie nawzajem pomóc.

  Dowiedz się więcej
  img

  Zostań mecenasem

  Dostęp do wiarygodnych treści to podstawa rozwoju społeczeństwa. Zostań fundatorem prenumeraty cyfrowej Wyborcza.pl i pomóż nam rozwijać kolejne pokolenia czytelników.

  Dowiedz się więcej

Nie wiesz, co wybrać?
Zamów kontakt i opowiedz nam o potrzebach Twojej firmy bądź instytucji.
Wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Zamów kontakt
Zaufali nam już